Movies
Ratings
118
Spy NationRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
The Angry Birds MovieRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 2.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.0
Jason BourneRated ★ 4.0