Titles you rated
RageRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
A Scene at the SeaRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Corpus ChristiRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
After YangRated ★ 3.0
RipplesRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 3.0
Hillbilly ElegyRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Fort Apache, the BronxRated ★ 3.5