Titles you rated
- JoJo's Bizarre Adventure: Phantom BloodRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 1.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 3.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Riding a Wave with YouRated ★ 3.5