Titles you rated
The MediumRated ★ 1.5
The FlashRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5- HeroRated ★ 3.0
The DiscoveryRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Men of PlasticRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 2.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
MiseryRated ★ 2.5
OseamRated ★ 1.5