Titles you rated
WALL-ERated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0