Movies
Ratings
66
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5