Movies
Ratings
258
ConstantineRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 5.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 2.0
SawRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 4.5