Titles you rated
TangledRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
The Smurfs 2Rated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
A Christmas CarolRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0