Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0