Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0