Movies
Ratings
1802
CocoRated ★ 4.5
Worlds ApartRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
The FrightenersRated ★ 4.0
The RoomRated ★ 0.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Crush and BlushRated ★ 3.5
Everybody Wants Some!!Rated ★ 4.0
The Hills Have EyesRated ★ 3.5
Kiss of the DragonRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Jeepers CreepersRated ★ 3.5
Tango & CashRated ★ 4.0
Race to Witch MountainRated ★ 3.5
Lethal WeaponRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5
JackieRated ★ 4.5