Series
Ratings
17
I Am SoloRated ★ 4.0
Sex/Life Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0- Show Me The Money 5Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0