Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 2.0
Spirits' HomecomingRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 3.5