Titles you rated
Terminator GenisysRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0