Series
Ratings
11
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0