Series
Ratings
66
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0
The Full Throttle GirlRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
MonstarRated ★ 1.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 1.5