Titles you rated
NEW OLD BOYRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Ninjago: Legacy of the Green NinjaRated ★ 3.5
Ninjago: Rise of the SnakesRated ★ 3.5
Ninjago: Masters of SpinjitzuRated ★ 3.5- Inazuma Eleven Season 3Rated ★ 3.0
Inazuma Eleven Season 2Rated ★ 3.5
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The StudioRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- KiteRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0