Titles you rated
Before SunriseRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 2.5
Don JonRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
NanaRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
577 ProjectRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
No MercyRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
TumbleweedRated ★ 3.5