Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Side EffectsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
The New GirlfriendRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0