Series
Ratings
17
Friends Season 1Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
NCIS: New OrleansRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0