Series
Ratings
19- War of MoneyRated ★ 1.0
Nirvana in FireRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 1.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 1.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
In Time With YouRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 1.0
SherlockRated ★ 1.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 1.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
Protect the BossRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
SignalRated ★ 1.0
Sherlock Season 1Rated ★ 2.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 3.0