Movies
Ratings
103
Winter on Fire: Ukraine's Fight for FreedomRated ★ 3.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 2.5
TangledRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
CatsRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0- Elephant in the RoomRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
PoliceRated ★ 3.0
Slam Dunk: Zenkoku Seiha Da! - Sakuragi HanamichiRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.0