Series
Ratings
14- War of MoneyRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Nirvana in FireRated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.0
In Time With YouRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0