Series
Ratings
329- Sing Again Season 4Rated ★ 3.5
Taeko's Everyday LifeRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 4.0- 우리들의 발라드Rated ★ 2.0
직장인들Rated ★ 5.0- 마이턴Rated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0- 더 시즌즈Rated ★ 4.0
- 굿데이Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5- 식스센스: 시티투어Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0