Movies
Ratings
63
The MummyRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 5.0
A DayRated ★ 0.5
OkjaRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.5