Titles you rated
- Take OffRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0