Series
Ratings
13- SkinsRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 5.0
SignalRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0