Series
Ratings
192- Plastic MemoriesRated ★ 4.0
Ishura Season 2Rated ★ 3.0
IshuraRated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0- Riddle Story of DevilRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5