Movies
Ratings
57
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0