Series
Ratings
13
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 1.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0