Movies
Ratings
534
The MatchRated ★ 4.0
PawnRated ★ 1.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5- One WinRated ★ 0.5
WickedRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0