Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 1.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 1.0
Full HouseRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 0.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.0- SkinsRated ★ 3.0