Titles you rated
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
MankRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 3.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
No Time to DieRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
VertigoRated ★ 4.5
North by NorthwestRated ★ 4.5