Titles you rated
The OthersRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
The Pixar StoryRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.5
TangledRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5