Titles you rated
Monster HunterRated ★ 3.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Blood of WolvesRated ★ 4.0
InnerspaceRated ★ 2.5
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert FordRated ★ 3.5
The Taste of TeaRated ★ 3.5
FreakyRated ★ 3.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5
Anna and the ApocalypseRated ★ 2.0
Clear and Present DangerRated ★ 4.0
Patriot GamesRated ★ 3.5
CallRated ★ 4.0
The Sum of All FearsRated ★ 4.0
Ghosts of WarRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
BloodshotRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.0