Movies
Ratings
109
MommyRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.5