Series
Ratings
43
Waiting for LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
LifeRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 0.5- Roller coaster 3Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 0.5