Movies
Ratings
28
Edge of TomorrowRated ★ 0.5
The MercilessRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 5.0
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0