Titles you rated
The Dangers in My HeartRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
ZenkamonoRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
ShijukaraRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Bokura no ShokutakuRated ★ 3.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.5
Koisenu FutariRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0
AnoneRated ★ 2.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
TamiouRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 1.5
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 5.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 4.0
#RemoloveRated ★ 2.5
MirandaRated ★ 5.0