Series
Ratings
39- Fairy CommiRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0- Rainbow RomanceRated ★ 1.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 2.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 2.0
Two WeeksRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0