Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
JungleRated ★ 3.5
UnchartedRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Triple FrontierRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 2.5
OverlordRated ★ 2.0
To Each His OwnRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
DuneRated ★ 2.0
PrisonersRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.0