Series
Ratings
42
Missing NineRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5