Titles you rated
As Good As It GetsRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
CasablancaRated ★ 3.0
The Sea InsideRated ★ 5.0
The Elephant ManRated ★ 3.0
The QueenRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
Doctor ZhivagoRated ★ 3.0
The IsleRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 5.0
Lorenzo's OilRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Once in a SummerRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
The Cotton ClubRated ★ 3.0
The DefenderRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
In the Name of the FatherRated ★ 4.0