Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Transporter 2Rated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5