Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0- Fighting SpiritRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Man in the High CastleRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 2017 시대탐구 청년Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers ReturnsRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Private PracticeRated ★ 3.5
Private PracticeRated ★ 3.5
Private PracticeRated ★ 3.5
Private PracticeRated ★ 3.5
Private PracticeRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 천국의 아이들Rated ★ 3.5