Series
Ratings
12
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0