Movies
Ratings
290
The OthersRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The Purple Rose of CairoRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
My LoveRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
BraveRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
MissingRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0