Titles you rated
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 0.5
Vampire ProsecutorRated ★ 2.5
Squad 38Rated ★ 2.5
Scarlet HeartRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 5.0- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 1.5
- Foolish PrincesRated ★ 4.0
- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 1.0