Titles you rated
Mischievous KissRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 1.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 1.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 1.5
Missing YouRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
BigRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0