Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
InsurgentRated ★ 2.0